Evella HEAD SPA heaolusalong

AROOMITERAAPIA JUUKSED HEAD SPA K18 JUUKSEHOOLDUS PEANAHA RAVI KÕÕM DERMATIIT PSORIAAS JUUKSEKASV JUUKSED LANGEVAD VÄLJA JUUKSEHOOLDUS PEANAHA RAVI PEANAHA SÜGAVPUHASTUS RASUNE PEANAHK RASUSED JUUKSED PEAMASSAAŽ PEANAHA RAVI PÄRMSEEN MASSAAŽ NÄOMASSAAŽ PEANAHA KUIVUS HEAD SPA TALLINNAS HEAD SPA EESTIS ESIMENE HEAD SPA MIKROKAAMERA JUUSTE DIAGNOSTIKA TAGASISIDE SALONLIFE LÕÕGASTUS RAHU VAIKUS SPA PÄEVASPAA SPAA TRIHHOLOOGIA JUUKSEAKADEEMIA JUUSTE JA PEANAHA TERVIS TERVED JUUKSED TERVE PEANAHK

EESTi ESIMENE JAAPANI HEAD SPA HEAOLUSALONG

Mis on HEAD SPA?
HEAD SPA on Aasias pakutav terapeutiline massaaž, mis soodustab tervet peanahka, tugevaid juukseid, paremat und, leevendades stressi, peavalu, ärevust ning pidurdades juuste väljalangemist. See on terviklik terapeutiline lähenemine peanaha- ja juuksehoolduses. See tehnika pärineb India kultuurist üle 3000 aasta tagasi.

Miks on HEAD SPA kasulik?
• puhastab ummistunud peanaha ning toitained ja hapnik pääsevad taas paremini juuksefolliikulitesse
• turgutab peanahka, hoides ära juuste väljalangemist ning soodustades juuste kasvu
• ravib probleemset peanahka (kõõm, pärmseen jne). Leevendab psoriaasi ja dermatiiti
• leevendab migreeni ning jäika õlavöödet
• vähendab stressi ja parandab meeleolu, suurendades kehas hea enesetunde hormoone nagu serotoniini, dopamiini ja endorfiini
• tagab üldise heaolu tunde, kuna see stimuleerib survepunkte, mis on otseselt seotud keha erinevate osadega

Kas HEAD SPA on oma aega ja raha väärt?
Sinu peanaha tervis on sama tähtis kui üldine tervis.
Halb peanaha tervis võib põhjustada juuste väljalangemist – selle puhtana hoidmine ja hingamine on äärmiselt oluline. Ja kuigi juuste pesemine aitab hoida juuksed pealtnäha puhtana, ei piisa sellest, et tungida sügavuti ning puhastada keskkonnasaastatusest, viimistlusjääkidest ja pooride ummistusest. Sinu peanahk vajab aeg-ajalt sügavpuhastust, et hingata ning saada kätte vajalikud toitaineid.

Kas ma peaksin juukseid pesema enne HEAD SPA’d?
Protseduurile tulles ei ole vahetult enne vaja pead pesta. Parim on kui peapesu ja teenuse vahele jääb 24-48 tundi, sest siis näeme mikrokaameraga peanaha tõelist seisundit. Samuti ära tule väga musta peanahaga, kuna silmnähtav rasu ja mustus juustel ning peanahal raskendavad hooldusel sügavuti tungida.

Mida mitte teha pärast juuksespaad?
Väldi juuste kujundamist vahetult pärast juuksespaa läbimist. Soovitatav on mitte teha koheselt föönisoenguid, lokke või sirgendust. Kaitse oma juukseid UV ja muude keskkonnategurite eest, kandes näiteks mütsi või kapuutsi. Sinu juuksed on läbinud sügavpuhastava protseduuri, tänu millele on nad kohe peale protseduuri vastuvõtlikumad keskkonnateguritele. 

Kui tihti peaks peaspaa protseduuri tegema?
HEAD SPA’d üks kord kuus. Sügavpuhastavat hooldust ravi eesmärgil vastavalt raviskeemile.

Kas peaspaa on lapseootel emadele ohutu?
Esimesel trimestril ei ole lubatud peaspaa protseduure teha. Järgnevatel trimestritel on protseduur lubatud, kuid peab arvestama, et terve protseduuri vältel on vaja lamada selili. Mõned külastajad võivad olla mures selle pärast, et nad puutuvad ootuse ajal kokku teatud ürtide ja õlidega, näiteks lavendliga. Seetõttu oleks kõige parem konsulteerida oma arstiga, et näha kas on midagi mida peate vältima. Palume külalistelt kogu teenuse vältel täiesti pikali lamamist. Kui see on midagi, mida sa ei saa teha, siis on soovitatav oodata ning külastada HEAD SPA heaolusalongi peale sünnitust.

Kas tohin HEAD SPA’d külastada just värvitud juustega?
Nädala jooksul peale juuste värvimist pole soovituslik meie peaspaa protseduurile tulla, kuna värv võib tänu protseduurile heledamaks kuluda. 

Kas HEAD SPA’d tohivad külastada ka mehed, vanavanemad, lapsed?
Protseduurile on oodatud nii mehed, vanavanemad, kui ka lapsed (laste puhul on oluline, et nad püsiksid paigal, seega iga lapsevanem teab oma last kõige paremini, aga usume, et parim vanus on 12+). Meil on meestele ja lastele eraldi paketid. Laste pakett ei kohusta broneerima laste paketti. Võib broneerida ka täiskasvanute HEAD SPA.

Mida pean enne protseduuri teadma?
Protseduuri ajaks on kõikidel klientidel vaja seljast võtta pluus ning panna ümber keha spetsiaalne rätik. Naisterahvastel on vajalik eemaldada ka rinnahoidjad. Püksid, sokid jäävad jalga. Samuti on vajalik eemaldada ehted ning meik. Meie lõõgastustoas on olemas meigieemaldaja.

Kui tihti tohib protseduuri teha?
Oleneb raviskeemist. Sügavpuhastavat hooldust 1-2 korda kuus. HEAD SPA protseduuri 1x kuus. Peanahk uueneb 15-30 päeva järel.

Kas juuksepikendustega tohib protseduurile tulla?
Jah, kui sul on keratiinpikendused. Teipidega juuksepikendustele on protseduuri keeruline teostada. 

Aga kui mul ei ole peanaha ega juustega probleemi? Kas ma siis ei tohi HEAD SPA’d külastada?
Ikka tohid. HEAD SPA ehk peaspaa ei ole vaid probleemsele peanahale ja kahjustatud juustele. Peaspaad võivad tulla nautima kõik, olenemata kas on murekohti või mitte. Lõõgastus on garanteeritud!

KKK

Mis on HEAD SPA?
HEAD SPA on Aasias pakutav terapeutiline massaaž, mis soodustab tervet peanahka, tugevaid juukseid, paremat und, leevendades stressi, peavalu, ärevust ning pidurdades juuste väljalangemist. See on terviklik terapeutiline lähenemine peanaha- ja juuksehoolduses. See tehnika pärineb India kultuurist üle 3000 aasta tagasi.

Miks on HEAD SPA kasulik?
• puhastab ummistunud peanaha ning toitained pääsevad taas paremini juuksesibulani.
• turgutab peanahka, hoides ära juuste väljalangemist ning soodustades juuste kasvu.
• ravib haiget peanahka (kõõm, dermatiit, pärmseen jne)
• leevendab migreeni ning jäika õlavöödet
• vähendab stressi ja parandab meeleolu, suurendades kehas hea enesetunde hormoone nagu serotoniini, dopamiini ja endorfiini.
• tagab üldise heaolu tunde, kuna see stimuleerib survepunkte, mis on otseselt seotud keha erinevate osadega.

Kas HEAD SPA on oma aega ja raha väärt?
Teie peanaha tervis on sama tähtis kui üldine tervis.
Halb peanaha tervis võib põhjustada juuste väljalangemist – selle puhtana hoidmine ja hingamine on äärmiselt oluline. Ja kuigi juuste pesemine aitab hoida juuksed pealtnäha puhtana, ei piisa sellest, et tungida sügavuti ning puhastada keskkonnasaastatusest, viimistlusjääkidest ja pooride ummistusest. Teie peanahk vajab aeg-ajalt sügavpuhastust, et hingata ning saada kätte vajalikud toitaineid.

Kas ma peaksin juukseid pesema enne HEAD SPA’d?
Protseduurile tulles ei ole vahetult enne vaja pead pesta. Parim on kui peapesu ja teenuse vahele jääb tavaline intervall, kuna puhtale peanahale ja juustele on peaspaa tõhusam, tungides võimalikult sügavale. Silmnähtav rasu ja mustus juustel ning peanahal raskendavad hooldusel sügavuti tungida.

Mida mitte teha pärast juuksespaad?
Vältige juuste kujundamist vahetult pärast juuksespaa läbimist. Soovitatav on mitte teha koheselt föönisoenguid, lokke või sirgendust. Kaitske oma juukseid UV ja muude keskkonnategurite eest, kandes näiteks mütsi või kapuutsi. Teie juuksed on läbinud sügavpuhastava protseduuri, tänu millele on nad kohe peale protseduuri vastuvõtlikumad keskkonnateguritele.

Kui tihti peaks peaspaa protseduuri tegema?
Sügavpuhastavat hooldust 1-2 korda kuus. Ravieesmärgil vastavalt vajadusele.

Kas peaspaa on lapseootel emadele ohutu?
Esimesel trimestril ei ole lubatud peaspaa protseduure teha. Järgnevatel trimestritel on protseduur lubatud, kuid peab arvestama, et terve protseduuri vältel on vaja lamada selili. Mõned külastajad võivad olla mures selle pärast, et nad puutuvad ootuse ajal kokku teatud ürtide ja õlidega, näiteks lavendliga. Seetõttu oleks kõige parem konsulteerida oma arstiga, et aru saada kas on midagi mida peate vältima. Palume külalistelt kogu teenuse vältel täiesti pikali lamamist. Kui see on midagi, mida Te ei saa teha, siis on soovitatav oodata ning külastada HEAD SPA heaolusalongi peale sünnitust.

Kas tohin HEAD SPA’d külastada just värvitud juustega?
Nädala jooksul peale juuste värvimist pole soovituslik meie peaspaa protseduurile tulla, kuna värv võib tänu protseduurile heledamaks kuluda.

Kas HEAD SPA’d tohivad külastada ka mehed, vanavanemad, lapsed?
Protseduurile on oodatud nii mehed, vanavanemad, kui ka lapsed (laste puhul on oluline, et nad püsiksid paigal, seega iga lapsevanem teab oma last kõige paremini, aga usume, et parim vanus on 12+).

Mida pean enne protseduuri teadma?
Protseduuri ajaks on kõikidel klientidel vaja seljast võtta pluus ning panna ümber keha Teile antud spetsiaalne rätik. Naisterahvastel on vajalik eemaldada ka rinnahoidjad. Püksid, sokid jäävad jalga.
Samuti on vajalik eemaldada ehted ning meik. Meie lõõgastustoas on olemas meigieemaldaja. Peale protseduuri on võimalik uuesti meik teha ning kasutada sirgendajat, fööni ning rullharja.

Kui tihti tohib protseduuri teha?
Peanahk uueneb iga 15-30 päeva järel. Meie teenust on soovituslik kasutada maksimaalselt 1-2x kuus või olenevalt ravieesmärgist.

BRONEERIMINE

Aega on võimalik broneerida läbi broneerimissüsteemi https://evellaheadspa.salon.life

Peale broneerimist saadetakse e-mailile kinnituskiri koos lisainfoga! Palun vaata rämpsposti. Teile saadetakse ettemaksu arve!

Vältimaks viimasel hetkel ajamahukate tööde tühistamisi on vajalik peale broneeringu tegemist ettemaks 55 EUR Evella OÜ kontole EE307700771007210119.

Broneering kinnitatakse kui ettemaks on tasutud.

Palume ettemaks tasuda hiljemalt 24 tundi enne broneeritud aega.

Ettemaks arvutatakse teenuse kogumaksumusest maha. Ülejäänud summa tasumine toimub enne protseduuri sularahas.

Kinkekaardiga tasudes on oluline märkida broneerimissüsteemis “märkmed” lahtrisse, et tasud kinkekaardiga ning kinkekaardi kood! Palun arvesta, et kui sa ei ilmu kohale või unustad oma aega muuta/tühistada, väheneb sinu kinkekaardi peal olev summa ettemaksu võrra milleks on 55 EUR.
Tühistades broneeringu vähem kui 24h enne protseduuri algust ei kuulu ettemaks tagastamisele.

Palume kohal olla 5 minutit varem. Hilinemise korral ei saa me Teile pakkuda kogu teenust.

Palume mitte tulla varem kui 5 minutit. Tulles varem ei pruugi me veel olla Teie protseduuri jaoks valmis.

Olenevalt paketist on lõõgastustoas võimalik 20 minutit peale protseduuri puhata. Lõõgastustoas on võimalik kinnitada keha, juua ettenähtud jooke ning hiljem on lõõgastustoas võimalik teha endale ka meik. Evella HEAD SPA ei soovita kohe juukseid kujundada (lokid, sirgendus jms).

Riietuse osas nõudmisi pole. Selga panna see mis tundub endale mugav.

Tulenevalt Jaapani massaaživoodi mõõtmetest on kõige mugavam nautida teenust kliendil kellel on õlgade vaheline laius 52-55 cm. Täpsustamiseks kirjuta meile!

VASTUNÄIDUSTUSED:
– enne ja pärast alkoholi tarbimist
– vahetult pärast operatsiooni, olgu see siis meditsiiniline, rekonstrueeriv või kosmeetiline
– igasugused haigused/viirused, eriti need, mis on seotud nahaga
– diabeeti põdevatel inimestel on HEAD SPA lubatud üksnes arsti loal
– südame ja veresoonkonnahaiguste või tromboosi ohu korral on protseduur lubatud üksnes arsti loal
– kõrge või madala vererõhu korral on samuti protseduur lubatud ainult arsti loal
– kõrge palavik, kõhulahtisus või kõhuvalu
– astmahaiged, kellel aur võib esile kutsuda astmahoogu
– kõik, kellel on viimase aasta jooksul esinenud epilepsiahooge
– ühe nädala jooksul pärast vaktsineerimist

Scroll to Top